| mikici a întrebat:

Oare tigani ar putea fi integrati in societate?

8 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Se pot. Asa cum poti si tu sa articulezi pluralul. Ei nu prea vor, pentru ca asta ar insemna sa munceasca si sa nu mai primeasca ajutoare. Ei tipa ca nu ii integreaza nimeni, dar cand li se sune ca pot... pastreaza linistea.

| Pricked a răspuns:

Dar agramaţii? Ei se pot integra?

| Wehrmacht a răspuns:

De ce sa incerce cineva sa-i integreze in societate cand ei pur si simplu nu vor asta.Fac tot felul' de idiotenii dupa care se plang ca sunt discriminati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca le cumperi cate un Iphone si un BMW.

| BTWIN a răspuns:

Numai daca-i bagi in mina cu tarnacopul laughing

| MihaiN a răspuns:

Da, la fel ca oricare alt grup defavorizat DACA se fac anumite proiecte si sunt acceptati in societate (partea care tine de societate) si daca ei doresc asta (partea care tine de ei). Acum ceva vreme, germanii erau o mana de barbari si stim cu totii ce e Germania azi happy
PS: eu m-as intreba mai degraba care sunt lucrurile pe care le putem face NOI pentru societate.De exemplu, sa invatam sa scriem corect ("tiganii", nu cu un singur "i") ar fi un pas.

| Suleyman a răspuns:

Da pot.

| 13157 a răspuns:

Normal ca da.toti oameniiii vad asa:
-oameni care fura
-injura
-se imbogatesc din afaceri ilegale
uitand ca si,, semenii`` nostri fac asta
oricum urasc cum mamele le spun opiilor
daca faci asta te dau la tigani
PS:cam 50% din ei fac asta ca si noi