| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Sunteti mandri ca sunteti romani? Daca da de ce, daca nu de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Da. sunt foarte mandru ca fac parte dintr-un popor de pampalai, fomisti, hoti, lingai, etc etc. Mandru nevoie mare, ce sa zic.

4 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Nu, nu sunt, de ce? cred ca toti putem vedea ce se intampla sub ochii nostri zi de zi, in politica, prin tribunale...

| wendy434 a răspuns:

Da deoarece m-am nascut in Romania deci e tara mea si sunt mandru de asta!

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα explică:

happy multumesc pentru raspunsuri`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt mandra pentru ca sunt romanca deoarece ai este familia mea aici este tara in care m-am nascut. Poate ca voua nu va place pentru ca ''romanii nostri sunt prosti''. Eu nu zic asa ceva eu spun ca politicienii sunt prosti nu romanii! Poate ca daca n-ar fi basescu si boc ati fi mandri. Profesoara mea spune ca ar pleca imediat din tara dar nu faceti ca ea fiti mandrii de tara si ajutatio sa fie mai frumoasa. Poate e si vina noastra poate ca si noi o facem asa dar mai bine o ajutam deoarece asa e cel mai bine