| anonim_4396 a întrebat:

Sunteți mulțumiți de ceea ce aveti?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Da material, da sentimental si cea mai fericita pentru ca voi avem cel mai de pret dar oferit pe lume un bebe happy
Deci, da simt ca sunt un om implinit!

19 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea am :/

| Freya1 a răspuns:

Nu.
Pentru ca merg din rau in mai rau fara sa gresesc eu cu ceva.Stiu ca suna ciudat dar asa e.
Imi e din ce in ce mai greu cat as incerca sa par ca mie bine. Tara asta frumoasa ca si natura, peisaj ...este locuita de jeguri umane.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, nu sunt mulțumit de ceea ce a m.

| Tpufan123 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Genial! Si eu la fel?

| GoldenZenith a răspuns:

Da.

| Justme1997 a răspuns:

Material, da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, realist fiind

| mihaicelsfant a răspuns:

Nup

| IoanaRoman09 a răspuns:

Material da, nu ma plang.Dar in inima mea locuieste un mare NIMIC

| AlexDarius3 a răspuns:

Dap; D

| gabriielaaa a răspuns:

Câte o dată da. Dar nu atuci când e nevoie de mai mult si nu pot oferi.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Cam deodată da, dar chestia asta se poate schimba oricând.

| ACTH a răspuns:

Da, foarte.

| anonimaalee29 a răspuns:

Da, sunt multumita, am un iubit care ma iubeste, niste prieteni care tin la mine si ma ajuta mereu.
Cat despre familie majoritatea persoanelor sunt bolnave si imi pare foarte rau pentru ele, as vrea sa le treaca orice rau si boala. Ma mai cert cu mama si tata dar deja a devenit rutina laughing
Ideea este sa cauti ceva ce iti prieste, sa elimini oamenii toxici din viata ta si sa traiesti fiecare clipa la maxim.

| Tpufan123 a răspuns:

Nu, si niciodata nu voi fii, pot doar sa ma bucur in "reclamele de fericire" ale vietii, chiar daca mi-a mers foarte prost intr-o anume perioada, la sfarsitul zilei sunt eu, sigur uneori ma intreb de ce sa continui? Ce rost mai are? Dar raspunsul este pentru ca sunt eu, asta fac!

| zeus24 a răspuns:

Da

| Acele96 a răspuns:

Nu