| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

Sunteti pregatiti de Evaluarea Nationala la a 8-a? Cum credeti ca va fi? Greu, din cauza ca anul trecut s-a dat prea usor sau usor din cauza ca multi nu ar fi trecut cu simularea din iarna?

2 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Sunt mai mult decat pregatita. happy Cred ca va fi mediu, deoarece nici examenul pentru olimpici nu a fost foarte greu.

| Leon237 a răspuns:

Da sunt pregatit.Cred ca va fi usor pentru ca este usor la romana happy. Eu ma speri la matematica.