| AvalohAlyn a întrebat:

Care a fost materia voastră favorita în școală/liceu?
A mea istoria, dar și limba română și geografia.

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În clasele 1-4: matematica (care a devenit prea complicată pentru mine mai târziu laughing)
În clasele 5-8: T.I.C.
La liceu: nu prea mi-a plăcut nimic. Cred că biologia totuși.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

thinking
Ca materie, niciuna.
Ca ora, trecand peste cele in care stateam mereu degeaba sau chiar plecam, engleza din liceu a fost ok. Conversam cu profesoara, restul clasei se scobea in nas.

| Drimmero a răspuns:

Sportul cred ca era materia preferata daca e sa o luam pe favoritisme.

Mi-au placut si mie romana, geografia si istoria.

| Emma30555 a răspuns:

Când eram pe vremea aceea la aceasta întrebare spuneam ca romana, biologia chiar și matematica dar spuneam asta ca dădea bine, învățam, eram copil conștiincios dar în realitate îmi plăceau desenul, muzica aveam și talent dar erau și cele mai relaxante materii, într adevăr în liceu îmi plăcea literatura dar nu pot sa zic ca toți autorii sau tot ce trebuia sa învățăm

| Ineys a răspuns:

Cred ca daca ma gandesc mai bine nici una, dar ma simt obligat sa zic informatica pentru ca am continuat pe ramura asta. laughing
Poate imi placea muzica/desenul daca se faceau serios, nu cantat imnul si desenat o vaza cu flori.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Matematica!

| CleanHeart a răspuns:

Romana si ora de muzica dar preferata inimii mele era pauza.

| ceafostodata a răspuns:

Istoria love struck iar pe locul 2 este engleza. Am iubit istoria din toată inima mea și încă ma pasionează aceasta materie. Îmi place sa ma gândesc ca fac research și mi-ar plăcea sa deschid un blog unde pot discuta despre istorie.