| AvalohAlyn a întrebat:

Care este materia scolara la care va pricepeti cel mai bine? Care este ora(materia) la care nu va plictisiti niciodata si stati de drag sa invatati despre ea la scoala?
La mine istoria si geografia si cateodata si limba romana.
La voi?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Materia la care ma pricepeam cel mai bine era istoria. M-am si inscris la facultate, dorind sa devin profesor. Materia la care mergeam de drag era franceza. Aveam o profesoara aiurita de care un coleg isi batea joc mai mereu. Era cel mai amuzant lucru.

| AvalohAlyn explică (pentru AFR81):

Te-ai inscris la facultatea de istorie ca sa devii profesor de istorie? Si pe mine ma bate gandul asta.happy Dar mai am si alte optiuni..Bravo.Istoria e una dintre cele mai interesante materii din scoala..as putea spune mult mai interesanta decat matematica.

17 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Matematica si informatica

| Doub a răspuns:

Istoria.

| zurick a răspuns:

Mate sau astronomia.
Da' nu ma pricep la ele wow, doar ca-i un pogres fata de alte materii.

| RainmakerX a răspuns:

La romana sau la geografie.
La romana sunt mai bun, imi place sa creez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lb.Engleza si Lb. Spaniola happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate,chimie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu astept sa fac Germana ca aia o sa-mi placa. Pana acum n-am una preferata. Da stiu ca urăsc latina si matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era religia(discutii tête-à-tête despre cioran) si latinalaughing

| CristinaSNC a răspuns:

LA istorie stau atenta, in rest ma plictisesc ingrozitor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Eu invers. La istorie e booooring, restul e cool.

| CVane a răspuns:

Istoria si Engleza.

| minrest a răspuns (pentru CVane):

Ca si mine. Nici nu ai idee ce echipa fac istoria cu engleza. Ca sa aprofundezi istoria trebuie sa citesti in engleza.

| NoelyTheKiller a răspuns:

Engleza si matematica.

| maria14142 a răspuns:

A)Mate; Sport
b)Geografia

| ardei795 a răspuns:

Geografie si muzica big grin

| Mary_Maria_1990 a răspuns:

La pauza