| inimadeinger a întrebat:

Tare as vrea sa stiu parerea uni barbat cum ar trebui sa fie o femeie pe placul barbatilor exceptand faptul ca trebuie sa arate bine

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dragastoasa,fidela si buna la pat.Bineanteles ca si reciproca.

| Solsagan a răspuns:

Nu există un şablon anume.
Fiecare are gusturi diferite, deci nu contează ce zic ăştia de răspund aici.
Şi vrei să te modelezi după gusturile altora, ca să le fii pe plac? Trist.

| inimadeinger explică (pentru Solsagan):

Nu neparat dar sunt unele motive care ma face sa vreau sa schimb ceva anume la mine...

| justU a răspuns:

Sa te lase sa mergi cu baietii la fotbal + bere. laughing