| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-a alergat cineva vreodata cu mătura prin tot orasul?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

O vrajitoare calarea o data o matura si s-a luat dupa mine.

| Drimmero a răspuns:

Asta mai imi lipseste bwhahahahaha

| Doub a răspuns:

Da, vrăjitoarea din Tom şi Jerry
buhuuu

| Mayhem666 a răspuns:

Asta ar fi destul de ciudat sa i se intample cuiva.
Totusi cand eram mai mic, bunica mea a aruncat cu matura dupa mine prin curte, ca am aruncat pe ea si pe sora mea o cartita moarta pe care am gasit-o in gradina laughing. Sau atunci a aruncat cu un pantof laughing? Hmmm...nu mai stiu exact motivul, dar stiu ca o data a aruncat cu matura, si alta data cu un pantof. rolling on the floor
Faceam multe prostii cand eram mic, mai multe decat puteam numara, cel putin una in fiecare zi (cred).

| justanotheruser99 a răspuns:

Cu matura, nu, cu un fel de ranga da rolling on the floor insa nu in tot orasul. Doar 2 strazi laughing
PS: am avut o copilarie interesanta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu aspiratorul.

| qVoichita a răspuns:

Tu ai vreo problemă, ceva?