| marya a întrebat:

Te-au "papat" tantarii vara asta?

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Decat m-au sarutat

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, acesti mici monstri m-au savurat din plin. Se pare, ca am nimerit unii tare flamanzi. oh go on

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu m-au "papat" ca la noi in oras primaria a facut dezinsectie de doua ori pana acum! Au stropit zonele verzi de langa blocuri dimineata pe la 5 si seara pe la 20, de doua ori in vara asta! Din fericire, asa fac de cativa ani incoace, de la epidemia de meningita de acum cativa ani!

| nobody_9468 a răspuns:

Picioarele mele sunt maro de la piscaturi, in loc de bronz, tot n-am fost anul asta la marelaughing.
Intr-un timp cand ieseam cu prietenii la padure eram piscata toata, oriunde! Acum au ramas doar semnele pe picioare. Din'todeauna am avut probleme cu insectelestraight face.

Bafta.

| mymy a răspuns:

Cam da un pic pe maini oe u?:S

| ancutsa410 a răspuns:

Cam da

| Kitty a răspuns:

Doar cativa. angry big grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Si ink cumstraight face pe tine?happy

| Zambete89 a răspuns:

Nu prea, dar în seara asta parca a picat un blestem pe mine, eram toaaată numai ciupituri.nu am dormit aproape deloc.

| Reew a răspuns:

Da, mai ales pe picioare(daca ma mai "papa"mult o sa raman fara picioare rolling on the floor )

| Ingerasull99 a răspuns:

In fiecare zi!

Răspuns utilizator avertizat