| BeYourSelf7 a întrebat:

Te iubesti sau te urasti? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urăsc că sunt proastă, incapabilă, că am fost umilă până acum, sunt neinteresantă, neinspirată, plictisitoare, neamuzantă, cum încerc să ridic capul, cum primesc o palmă și intru și mai rău în pământ. Urăsc totul la mine, măcar de arătam bine. Nu știu să mă port, zici că am trăit în peșteri. Nu îmi găsesc calități notabile, nu ies cu nimic în evidență.

Am un mare off și mă bucur că am găsit postarea asta să mă plâng.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt o persoană cam narcisistă câteodată. Adevărul este că mă iubesc. Nu sunt perfectă, însă sunt o fată decentă.
Ce rost are să mă urăsc?
Oricum nu mă voi schimba, decât cu mari eforturi. Aşa că dacă mă iubesc, nu contează nimic din ceea ce spun alţii, contează doar ce simt eu.

| Dariusuu a răspuns:

Mă iubesc și mă voi iubii mereu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma iubesc. Daca nu m-as iubi, daca as avea o parere proasta despre mine, cum sa ma iubeasca ceilalti?

| τττ a răspuns:

Nu pot să zic că mă iubesc(ca orice om, am și eu defecte), dar nici că mă urăsc(până la urmă e persoana mea și în primul rând nu am de ce). Mă mulțumesc așa cum m-a creeat Dumnezeu.

| Ana_4223 a răspuns:

Ma urasc, fiindca sunt incapabila, de aspectul fizic sunt multumita, in rest de nimic altceva...

| muzicadepoveste a răspuns:

Asa si asa.