| robbyy a întrebat:

Telefonul samsung galaxy mini daca vreau sa il cumpar online este bifat net mail-ul si daca il debifez pretul e mai mare[al telefonului] deci nu se poate cumpara numai cu optiunea net mail la acelasi pret?

1 răspuns:
| TheAlexCrt a răspuns:

Nu, se poate si fara, de ex eu mi-am luat Samsung galaxy S 2 la 890 RON de pe un site si nu mi-a trebuit net-mail deoarece avea si TVA inclus Si transportul era platit am dat si avans si m-a ajuns la 950 RON, da merita in cutie fara nimic lipsa sau ceva super tare si am mai luat cu 2 ani in urma un Samsung star si am decis sa cumpare tot de acolo ca le livreaza perfect si la un pret accebtabil! GARANTEZ!