| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tie ce iti vine sa faci in acest moment?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dragoste

| AFR81 a răspuns:

Sa joc FIFA, dar nu am cu cine.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Ce fel de fifa?

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

17.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Frumos!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, frumos, mai ales cand ne strangem 4-5 tovarasi si facem campionat. Manchester United, echipa mea de FIFA laughing

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Pai ce facem tunare,, te dai cu dusmanul de moarte?

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Mda, n-am ce sa fac. La FIFA da. Sunt cea mai buna echipa din joc. Sau cel putin, cea mai buna echipa pentru mine.
De Gea - Shaw - Blind - Smalling - Valencia - Martial - Pogba - Fellaini - Mikhtaryan - Rooney - Ibrahimovic ---> Perfect 11.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Pogboom si Zibraten, dar in realitate sunt sub Arsenal ca valoare, mult prea jos. Ii vedem in campionat ce vor face.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-mi dau glonț

Mergeam liniștită cu prietenul meu pe stradă și am dat de un CD roz, personalizat cu un "Te iubesc baby" scris pe el.
Toate vocile interioară țipau să nu-l iau și să trec mai departe.
Daaar, l-am luat

Și-am stat vreo 10 minute acasă uitându-mă la el și întrebându-mă dacă nu cumva e o glumă proastă și e ceva virusrolling on the floor
Mă rog, tocmai ascult piesele idioate de pe el și le violez intimatatea holbându-mă la poze laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vrei sa imparti cu altii?batting eyelashes

| DeathOfDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, evident că nu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Chitra! :'(

| DeathOfDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Un edit la o poză. Ție?

| ℛąin a răspuns:

Să urlu.

| Odysea a răspuns:

Sa pierd vremea.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Să ies la o plimbare. Plouă, e vremea perfectă pentru asta.