| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Tinute de scoala... ce se mai poarta? As vrea cateva idei. Eu am destule haine dar nu stiu sa le pun in valoare si sa le accesorizez. La scoala imi iau o simpla bluza, o pereche de blugi si daca imi pun cand imi aduc aminte o pereche de cercei sau o bratara.As vrea sa imi dati cateva idei despre cum sa le combin. Si apropo, nu vreau o garderoba noua, vreau sa imi pastrez hainele, doar ca vreau sa mi le pun mai bine in valoare. Ceva idei pentru mine? Plsss...

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
pori sa mai scrii pe google imagini haine,haine de scoala, maite perroni, etc. fundita?