| anonim_4396 a întrebat:

Știu că sună rasistă întrebarea, dar dacă ați avea un apartament fain mobilat și cu tot ce-i trebuie, l-ați da în chirie unor țigani?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine inchiriat la panarame asa chiria e dubla si faci bani mai multi

| RAY a răspuns:

Sincer pisicuto nu ca sunt eu rasist, dar nu as da spre inchiere unui strain, doar unei persoane care o cunosc bine si am incredere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, daca impresia lasata de ei e una buna, facem un contract frumos si aia e.

| Drimmero a răspuns:

Daca vine banul si ne intelegem la pret le-o dau fara probleme, cu speranta ca la fiecare luna sa nu ne tiganim, daca sunt oameni de oamenie le mai scad putin din pret chiar sa vada ca n-am nimic cu ei.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde, Dalmore...

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt exact de aceeasi parere ca si ''Hyacinth''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă mi-ar face o impresie bună de la început, să nu-i trădeze altceva decât culoarea pielii, iar în rest să mi se pară oameni educaţi, cu bun simţ, nu cred că aş avea emoţii mai mari cu ei decât cu nişte români.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Aparențele cam înșală.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Dacă e să te iei după asta, nu-l mai dai în chirie nimănui. Aparenţele pot înşela oricând, nu numai atunci când vine vorba de ţigani. Dacă te întâlneşti cu oamenii ăia şi ţi se par ok, îţi place cum vorbesc, nu văd de ce ai fi mai circumspect în ceea ce-i priveşte doar din cauză că sunt mai negricioşi şi ştii că sunt rromi.

Răspuns utilizator avertizat