| mgtow a întrebat:

Tot aud de blesteme si vraji oare eu patesc la fel? Haideti sa va zic povestea eu eram cu una si dupa ani buni la rand aproape 7 tot am gandul la ea si mai ales a marturisit prin poze si vorbe ca e fata cu ochi pe bani oare sunt blestemat doar incercasem sa uit cu alte fete dar nimic nici un rezultat nu a mers.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servis @Misogin! Eu le consider niște metode empirice dacă vrei de intimidare. Sunt convinsă că fiecare crede în felul său în Dumnezeu, asta nu înseamnă că trebuie să facem caz de asta, iar credința ne protejează. Eu dacă aș fi în locul tău aș încerca să vorbesc cu un preot. Și mai cred că ar trebui să-ți ocupi timpul astfel încât să eviți să te mai gândești la ce a fost (e doar părerea mea). Sunt convinsă că doctonul ajută-te singur va funcționa și la tine (să nu îndrăznești să răstălmăcești!)
Să ai o zi cu zâmbet și gânduri limpezi!

3 răspunsuri:
| mgtow explică:

Se vede ca nu te-ai trezit asa bine in dimineata asta ca unele cuvinte nu se prea inteleg.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

In nici un caz nu esti blestemat. Probabil fata a fost prima ta dragoste si stii vorba aceea: " Prima dragoste nu se uita niciodata!"
E normal sa te gandesti din cand in cand la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa nu crezi in vraji si blesteme si nici sa le practici cu ajutorul unor persoane care pretind ca pot face astea. Aceste lucruri + ghicitul in palma, cafea si alte cele, + clar viziunile zic eu false, + cei care pretind ca te pot baga in convorbire cu un spirit astea sunt facatura diavolului nu e de la Dumnezeu. Se pot adeveri daca nu ai credinta in Dumnezeu si esti departea diavolului. Daca esti un crestin normal nu te teme ca nu se va intampla nimic.