| Parmalat a întrebat:

TPU, help

E o melodie noua in limba franceza, cantata de o tipa si pe care o aud destul de des zilele astea la radio dar nu stiu cum se cheama si nu stiu nici franceza ca sa o caut dupa versuri

Stiti vreo melodie noua in franceza care se da la radio zilele astea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ! iar ai supt din sticla ? mai da-te jos din pat ,te cauta fetele la usa si tu nu ,hai sa-ti traiasca frantzuzoaica boierule !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba! iar ai supt din sticla? mai da-te jos din pat, te cauta fetele la usa si tu nu, hai sa-ti traiasca frantzuzoaica boierule!