| bibigirl a întrebat:

Caut si eu o melodie in limba franceza, din anii 2007-2008-2009 nu stiu exact. E cantata de o tipa destul de tanara, bruneta, melodia e lenta. Tipa respectiva canta si la chitara, iar melodia are si videoclip.Va rog din suflet sa ma ajutati!

1 răspuns:
| paramore a răspuns:

Una bruneta care canta la chitara e carla bruni, incearca pe youtube sa vezi, ea e italianca dar e maritata cu presedintele frantei, si canta in franceza.nu stiu dk e ea sau nu, ca nu ma pricep, dar am vazut zilele astea pe mtv un videoclip cu ea si km asa erawinking