| JakieMarshall a întrebat:

TPU i-am zis mamei ca am luat un 5 la teza de la mate si a zis ca e dezamagita de mine si ca o sa vina la scoala in timpul orelor sa ma faca de ras si sa i intrebe pe toti profesori mei cat de bine ma descurc la scoala, o cunosc si face urat! Ce sa fac sa nu vina? Ajutor va rog!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prea tarziu.Va veni.Si ar face bine.Ca,poate te mai stimuleaza la invatat.

| OldSoul a răspuns:

"Cui pe cui se scoate"
Deci o ameninti ca daca vine la scoala o faci si tu de ras pe ea, ii spui ca le vei spune profesorilor ca nu stie sa gateasca, nu stie sa faca curat, eventual ii spui si ca vei incepe sa chiulesti si gata ai rezolvat.