| hanry a întrebat:

TPU nu inseamna toti pe unu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
TPU = toți pentru unu.
Pa, pa.

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Oficial. din cate stiu eu asa se cheama happy.bine acum daca in realitate nu e asa e alta chestie...

mariana
| mariana a răspuns:

Este bine ca s-a clarificat problema. Site-ul nostru este "toti pentru unul si unul pentru toti" si stii de ce? Pentru ca atunci cand noi iti raspundem tie la intrebari suntem toti pentru unul, adica pentru tine, iar cand tu raspunzi la intrebarile altora esti "unul pentru toti" si acest lucru este laudabil. Fiecare dintre noi poate sa ajute si poate sa primeasca ajutor, atunci cand are nevoie de un sfat, de o incurajare si de ce nu de o vorba buna.
Noi iti dorim sa fii un bun user si prin activitatea ta "sa faci lumea mai buna". Sa ai timp sa navighezi pe acest site, sa fii sanatos si sa ai succes.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ba da.Asta inseamnahappy Pt ca aici ne ajutam unul pe celalalt.Tocmai de aia se numeste asawinking

| hândel a răspuns:

De ce ai nevoie de confirmarea noastra? Vrei sa ne lasi sa-ntelegem ceva prin intrebarea ta? Eu unul sustin membrii cu putinele mele cunostinte, asta cred ca ma face unu pentru. toti. tongue

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ba da, numai ca noi ne imprastiem ca puricii si sarim in capul tuturor. Atunci devine toti pentru mistocarealawinking]

Vai, ce limbaj am.

auran
| auran a răspuns:

Eh, depinde de cine si ce intreaba...

| Elly4all a răspuns:

Da se mai intampla sa fim si toti pe unu... mai ales cand avem micile noastre disputehee hee

| selef a răspuns:

Cateodata da.

| Annitu a răspuns:

Ba da!hee heeacum ai aflat?hee hee

dar chiar?:ocum ti-ai dat seama ca asta inseamna?:o

| greg a răspuns:

Esti f inteligent big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum de ti-ai dat seama?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poate ca e OTV... tie ce iti spune titlul de sus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti pe tine ....cand e cazul hanry.in rest..toti pentru tine.