| Dinu100 a întrebat:

Tpu.sunt baiat si vreau sa am par negru pe picioare ca sunt blond si i mi creste blond si vreau negru am incercat cu lama sa ma rad si da roade ft putin creste greu si iese vreo 6 fire negre si dupa blonde offf ajutor ca fetele zic ca sunt fata ca nu am par negru pe picioare... :-( si la mine in clasa baietii au parul brunet si le creste parul negru pe picioare si maini...o metoda? Plz dau fundita Ps am 12 ani si nu radeti va rog!

Răspuns Câştigător
| ionutborcea a răspuns:

Hoo nu te îngrijora asta se întâmplă fiindcă esti mic de vârsta radete în continuare dar cu un big ieftin la 1, 5 lei ear maxim într-o lună o să ai un păr mare şi negru dacă nu înseamna ca nu este in gena ta să ai păr negru -au îți va creste mai târziu ear acest păr fiind considerat puf =)

| SilentRain a răspuns (pentru ionutborcea):

Ioane 'mai bei spirt maaa?

| Dinu100 explică (pentru ionutborcea):

Ok ma voi rade cu dala la un 1, 5 lei dar nu cred... ca i mi iese blond

| ionutborcea a răspuns (pentru SilentRain):

Nu m-am dat pe var încearcă-l şi tu e de calitate e lavabil are gustul mai tare ca spirt-ul rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

De ce ai vrea par negru cand ai blond? E mai frumos asa. Nu te mai lasa complexat de maimutele paroase invidioase pe tine!

| siriusblack98 a răspuns:

Odata cu varsta o sa iti creasca par negru pe picioare.Esti mic, de aceea si culoarea blond-deschis.Nu are nici o treaba faptul ca esti tu blond sa iti creasca si pe picioare tot blond, se datoreaza varstei.Sau ai impresia ca celor roscati le creste pe maini si picioare par rosu?!