| cristina_9394 a întrebat:

Trebuie sa fac rost urgent de o suma de bani, oarecare mica 1 milion.Problema e cum? Si de la cine?
Ps1tonguearintii nu au sa-mi dea.
Ps2:Nu la cine sa ma imprumut.
Ps3:Banii nu pica din cer si nu cresc in copaci rolling eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specifica varsta! Daca ai peste 16 ani, te poti angaja pentru cateva zile la un magazin/fast food.

| andreeaanghel14 a răspuns:

Poti sa vinzi ceva cum ar un microfon mai vechi sau o camera web eu asa am facutwinkinghappy sau cere la o matusa sau o ruda si zii cai dai in rate (asa am facut eu laughing )