| AnOnImuSS1 a întrebat:

Salut am nevoie de un imprumut de bani urgent pana luni o suma mica de 150 lei (sunt din Timisoara ) cum pot face se accepta la provident sume asa mici? happy (banii ii returnez in 15 Mai )

7 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Nu face imprumut la provident te omoara cu dobanda lor, e mai mai mare decat la camatari. AM gasit pe net linkul asta https://vivacredit.ro/register dar documenteaza-te si despre ei ca nu stiu sigur daca sunt seriosi, citeste tot ce gasesti sa nu fie alta teapa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se accepta, minimul e 500 ron si chiar de s-ar accepta cine crezi ca iti da imprumutul in ziua de Paste. 150 lei imprumuti si tu de la cunoscuti.

| Salontanul a răspuns (pentru suntserios):

Zaplo: https://www.zaplo.ro/? tid=aud-128467292669:kwd-47746988543&gclid=Cj0KEQjwr5G5BRD_n-T0pf7x4ucBEiQAlxHOP6gahY_GJpr1cJf2zP9uAT7iZtYIN2RuyVM3-Dw3ocUaAk3C8P8HAQ
Primul imprumut este fara dobanda.

| suntserios a răspuns (pentru Salontanul):

Sa ii fie de bine, sunt sigur ca pana luni ii dau aia banii... lol

| Salontanul a răspuns (pentru suntserios):

Poate ca au acelasi sistem ca la Provident. Astia dau si Duminica numai ca sa prinda fraierii in mreje. Am sunat acum cativa ani la ei si aveau 79% DAE. I-am injurat (duceti-va dracu') si am inchis.

| suntserios a răspuns (pentru Salontanul):

Duminica duminica, da de Paste?

| Salontanul a răspuns (pentru suntserios):

E! Nu chiar in Duminica Pastiului da' mai stii?