| anonim_4396 a întrebat:

Trec printr-un stagiu al vietii mai dificil... am nevoie de niste sfaturi de la o persoana cu capul pe umeri. o persoana care stie ce inseamna viata... daca vreti sa ma ajutati va rog sa imi lasati un id pv. va multumesc si va sunt recunoscator. sa aveti o zi cat mai frumoasa

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Trimite un mesaj cu ce te doare si voi incerca sa te ajut sa gasesti o rezolvare a problemelor tale

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, Narcis!
Dacă consideri, că te pot ajuta cu ceva, trimite-mi un mesaj privat şi vedem ce se poate face!