| albastrel a întrebat:

Trista...cine are chef de discutii? sau macar spuneti-mi si mie un banc ceva... sadsadsad

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu mai fi trista kiss
La ora de gramatica, se analizeaza propozitia "Iata, vaca are coada".
Cum analizeaza Bula:
- Iata este subiect pentru ca este scris cu litera mare si este inceput de propozitie. Vaca este atribut pentru ca asa ii zice mama fiicei ei. Are este conjunctie pentru ca leaga cuvantul vaca de coada. Coada este predicat pentru ca se misca.laughing

Frizerul il intreaba pe client :
- Cum sa va tund ca sa fiti multumit?
- Gratis!

Vine o doamnă la ginecolog, se asează pe scaunul acela, îsi desface picioarele si le pune pe stativul ăla.

Doctorul se uită la ea si-i spune:

-Mai sus...

Doamna ridică picioarele mai sus

Doctorul iarăsi:

-Mai sus...

D-na ridică încă mai sus picioarele.

Doctorul:

-Mai sus e ginecologia, aici e stomotologia!

Te simti mai bine acum?sadCapul sus si gata cu suparareawinkingSper ca ti-au prins bine bancurile big grin

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stii p-ala? cum vrei tu si-apoi mancam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Alinu, tu esti trista? Ce sa mai zic de mine, ca dimineata m-am echipat tot de plecat la mare si cand m-am urcat in masina sa plec... a inceput sa ploualaughing
Fii atenta, asta nu e banclaughing