| lilpop97 a întrebat:

Sunt trista stie cineva un banc bun? big grin

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

Http://bebesmen.blogspot.com/......i-mai.html sper ca te'am facut sa zambesti:) o fundita?;;)

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da = Nu
Nu = Da
Poate = Nu
Imi pare rau = Iti va parea rau
Avem nevoie = Vreau
Decide-te = Decizia corecta ar trebui sa fie evidenta
Fa ce vrei = Vei plati pentru asta
Trebuie sa vorbim = Vreau sa ma plang
Desigur, daca vrei = Nu vreau sa o faci
Eu nu sunt suparata = Bineinteles ca sunt suparata, idiotule!
Esti atat de viril = Ar trebui sa te mai barbieresti
Azi esti atat de atent cu mine = Iar te gandesti doar la sex?
Stinge lumina, te rog! = Am celulita
Bucataria este atat de incomoda = Vreau o casa noua
Vreau perdele noi =. si covoare, si mobilier, si tapet
Am auzit un zgomot = Am observat ca ai adormit
Ma iubesti? = Vreau sa te intreb de ceva scump
Cat de mult ma iubesti? = Am facut ceva ce nu-ti va place sa auzi
Trebuie sa inveti sa comunici = Trebuie sa fii doar de parerea mea
Nimic, pe bune! = Doar ca esti un nemernic imens!
Am migrena = Daca ai fi tu postasul…

| daiana a răspuns:

culmea foamei:
Sa mananci piept de gaina si sa ramai cu sutienu-n gat.

http://bancuri.acasa.ro/ cel mai tare site cu bancuri xD
sper ca te-am ajutat si ca o sa primesc fundita

| T a răspuns:

Prietenia intre femei:

O femeie nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotului ca a dormit la o prietena. Ca sa verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu stia nimic despre cele intamplate.

Prietenia intre barbati:

Un barbat nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotiei ca a dormit la un prieten. Ca sa verifice, ea a sunat la cei mai buni 10 prieteni ai sotului. Opt dintre ei au confirmat ca a dormit la ei, doi au explicat ca el inca este acolo.

| Alien a răspuns:

Stiu eu un banc bun!

| ed23tm a răspuns:

O sotie isi intreaba sotul
-Dragule, ce-ti place mai mult la mine, trupul meu frumos sau chipul meu angelic?
-Sotul: simtul umorului

care este logica bancului: sotul vrea sai zica ca este urata! :d

| Randy Orton a răspuns:

Ce primeşti la un restaurant moldovenesc dacă ceri creier pane? Mimorie di porc prăjită! Poliţistul în muzeu. Din neatenţie, dă jos o vază, care se sparge. Paznicul, palid, se apropie în fugă:
- Vai de mine, era o piesă care data de acum 3000 de ani.
- Ce m-am speriat, credeam că am spart ceva nou. Doi poliţai discută:
- De ce îţi tot freci mîinile?
- Că mi-e frig...
- Da' de ce nu-ţi bagi mîinile în buzunar?
- Acolo mi-s mănuşile. În tramvai, Badea Gheorghe calcă o doamnă pe picior. Aceasta, indignată, zice:
- Animalule!
La care badea zice:
- Te pomeneşti că tu oi fi plantă... Clientul către ospătar:
- Nu-mi plac surprizele, aşa că vă zic de acum: am numai 50. 000 la mine. Ce-mi recomandaţi?
- Un alt restaurant. La un restaurant soseşte un client. Apare ospătarul la masă şi clientul comanda o halbă de bere. Aduce ospătarul berea şi în ea este o muscă.
- Ospătar, în berea mea este o muscă.
- Ce zgîrcit sînteţi, cîtă bere credeţi că poate bea o muscă?

| rabbit a răspuns:

Un elev intra in restaurant.Singurul loc liber era langa profesorul lui, asa ca se asaza acolo:
Profesorul zicetongueorcul nu`i este prieten porumbelului.
Elevul:Bine, atunci eu am zburat.

La ora acelasi elev da lucrare.Profesorul ii da cele mai grele intrebari la care el raspunde corect.
Profesorul:Ai un sac cu minte si unul cu bani.Pe care il iei?
Elevultonguee cel cu bani.
Profesorul:Eu pe cel cu minte.
Elevul: Fiecare cu ce n`are! laughing