Tu cand te-ai bucurat ultima data din tot sufletul?

Ne incanta si ne inspira asemenea clipuri, asa ca te intrebam: cand te-ai bucurat ultima data din tot sufletul de un eveniment?

38 răspunsuri:
| valerikaa a răspuns:

Mam bucurat acum, cand am vazut filmuletul happy

| Dy2000 a răspuns:

De ziua me de nastere, La 18 ani.happy

| Alllee a răspuns:

In ultimele saptamani n-am mai ras mai deloc decat sa plang.Multi dintre voi stiti cum e atunci cand trebuie sa parasesti un caine care ti-a fost alaturi la momente grele si pe care il sti decat lumea si pamantul si gandul ca trebuie sa-l dai te omoara te face sa-l iei imi brate si sa nu-i mai dai drumoul NICIODATA sa te linga atunci cand plangi acasa cum face catelul meu.M-am bucurat din tot sufletul atunci cand am primit-o doarece o doream de cand era mititica si acum cand dorinta mea a luminat, acum ea se stinge usor usor lasand lacrimi in urma.

| Delia272 a răspuns:

M-am bucurat (foarte) mult cand am primit cadouri de la rude si prieteni. happy

| ByaJowanna03 a răspuns:

Cand am respirat pentru prima oara azi, caci fiecare clipa din viata trebuie pretuita si traita la maxim! ☺☺☺

| MrCHeBoY a răspuns:

Azi
big grinbig grinbig grin

| SnakeMan a răspuns:

Cand mi-a trimis tata din Anglia biciclete(3)

| Lyka_Lyka_1985 a răspuns:

Cand m-a parasit prietena