| Rhea44 a întrebat:

Tu ce faci când te plictisești?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Vad un film, stau pe TPU, enervez oamenii, ascult muzica, gătesc *adică dau foc la casa

| Rhea44 explică (pentru SilentRain):

Și eu fac la fel

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mă plictisesc.

| Freya1 a răspuns:

Avand in vedere ca momentan nu am cum sa am o activitate sau responsabilitate fac planuri.
Cand nu am treaba ori ma uit pe net la ceva, ori vizionez un film, ori ma joc ori fac planuri de cum si ce trebuie sa fac.

| Andreeush a răspuns:

Caut un film ori ascult muzică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma plictisesc. Nu ai cum sa te plictisesti atata timp cat gasesti constant activitati care sa iti solicite mintea, de preferat cu un grad mai ridicat de dificultate decat esti obisnuit, sau sa iti mentina atentia.

| Paul754880338 a răspuns:

Fac o lista lunga cu ce nu m-ar face sa ma plictisesc si apoi una scurta pe verso cu motivele pentru care nu ma apuc de acele activitati.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Vorbesc cu MaimutaOriginala big grin

| GirlOnline81 a răspuns:

Având in vedere ca și in timpul meu liber sunt intr-o continua mișcare, mi-e imposibil sa ma plictisesc.

| gogu220 a răspuns:

În primul rând nu îmi fac planuri, nu fac programări nu fac rezervări. Iau totul aşa cum vine şi dacă pierd şirul o iau de la capăt.
Iar când toate fivor gata, vând ghete de polo, ochelari pentru tras cu arcul şi ceai de cireşe făra codiţe.