| SaveTheNature a întrebat:

Tu de ce fumezi?

Răspuns Câştigător
| Teooooooo a răspuns:

Prima oara cand am incercat (de curiozitate), mi-a placut. Dupa mult timp ma apucasem de fumat pentru ca-mi placeau sentimentul, mirosul. De atunci am mai fumat ca sa fiu cool, desi nu prea fumam in locuri publice. Acum cred ca e inutil sa fumezi, dar sigur ma voi apuca iar pentru ca imi e pofta. (daca am bani)

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu? Nu fumez.

| Simona a răspuns:

Am incercat, pe la majorate cand am mers. Dar nu imi place, si nu cred ca voi mai pune tigara in gura blushing.

| Neagandalf a răspuns:

De Filtru

| Ella3133 a răspuns:

Nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma apucasem pentru ca primeam tigari moca, dupa aia era mai palpitant in generala sa mergi sa fumezi pe furis laughing. Dar in principiu fumam din plictiseala, mereu ajung cu 30 de minute inainte la o intalnire si e aiurea sa stai degeaba si nici sa te indopi cu suc nu prea merge laughing.

| mihaitaLGP a răspuns:

Vicile vin din frustrari, dorinta de a iesii in evidenta.

De exemplu, cam toti neuronii julti care sunt posesorii a "ceva mic", isi cumpara masini pentru a iesii in evidenta prin altceva.

Cand iti lipseste ceva, trebuie sa compensezi prin altceva.


Asa este si in cazul viciilor.
Stii ca nu duc la nimic bun, ba chiar din contra iti fac rau.
Incerci sa arati ca tu poti la fel de mult ca altii, incerci sa atragi atentia celor din jur.

| lSummerl a răspuns:

Eu nu fumez laughing

| Differentx13 a răspuns:

Nu fumez happy

| Helăăăăăuu a răspuns:

Eu. nu. puppy dog eyes

| Amidepsi a răspuns:

Pentru ca toata lumea fumeaza in jurul meu iar eu trebuie sa le respir fumul. Urasc asta...

| Mirrre a răspuns:

Eu fumez de 2 ani. aproape 3..si m-am apucat dintr'o prostie..nu ma pot lasa.straight face

Întrebări similare