| Anonima6775 a întrebat:

Tu pe cine votezi la alegerile prezidențiale?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu propun urmatoarele
-Instarea unui sistem bazat doar pe meritocrație
-Functia de presedinte eliminata
-clasa de mijloc sa fie 50% din populatie
-abolirea saraciei, somajului
-clasa de sus sa investeasca banii in economie, sa nu existe mosternire
-fara ajutoare sociale
-sa voteze doar cei competenti, iar cei votati sa fie competitivi
-fara pensi epeciale
-toate clasele economice sa tinde spre mijloc

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Instalarea,tastatura e si ea imbatranita
https://www.youtube.com/watch?v=PDBDtIOxUsI

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur ca exista persoane ca tine care aprecieaza meritocratia, democratie tine spre putini bogati si plin de saraci, comunismul majoritatea saraci, trebuie sa ajungem la mijloc, suntem in sec 21 numai trebuie sa fie un scop sa supravetuiesti si in Germania cu cat tinzi spre mijloc te manca cu taxe, persoanele pfa sa fie scutite de taxe in primul an si educate spre a deveni, omul are nevoie de speranta, unire, fratie nu sa iti urasti aproapele doar impreuna putem darama imperi

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Azi ce avem?
Termini o facultate -costa mult -educatie sa fie gratis fara posibilitatea plecari din tara pana cand studentul iti plateste studiile -facultatea, cei saraci numai au sperante la nimic, sunt obisnuiti sa traieasca de pe o zi pe alti, inclus in scoala educatia financiara, logica, educatie sexuala -ar duce la voturi mai bune

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai zi exact cine candidează.

| dullcat a răspuns:

Imi anulez votul.

| Simpatic a răspuns:

Pe toti, ca sa nu se supere pe minewinking

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Pe AliBaba fiindcă nu are decât 40 de hoți laughing rolling on the floor

| Dragobeta a răspuns:

S-a terminat depunerea candidaturilor? Dupa aia aleg si ma hotarasc.