| KodrutZ a răspuns:

Si ce parere ai putea sa ai? E o evolutie naturala pentru cam orice brand. Te reinventezi sau mori. Foarte putine branduri ramin pe felie fiindca au clienti fideli. Alea care au clienti fideli fie se adreseaza idiotilor in special (Zara, Apple), fie fac produse de elita pe care nu le cumperi una-doua (Bose, Koss, Miele).

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Moamaaaaa! Si care e intrebarea, totusi?

| Doarunaltutilizator explică (pentru KodrutZ):

Am uitat sa scriu "ce parere aveti?"dar ma rog se subintelege cred.

| KodrutZ a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Si ce parere ai putea sa ai? E o evolutie naturala pentru cam orice brand. Te reinventezi sau mori. Foarte putine branduri ramin pe felie fiindca au clienti fideli. Alea care au clienti fideli fie se adreseaza idiotilor in special (Zara, Apple), fie fac produse de elita pe care nu le cumperi una-doua (Bose, Koss, Miele).

| MistretulPufos a răspuns:

Seamana aproape la fel

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Ma rog da sunt asemanari.