| pPrintesaAdDeEcCiocolataA a întrebat:

Uitqativa aici cum arata gaga http://www.youtube.com/watch?v=63zSjR_nhNI&feature=relat e arata cu vreo 10-5 ani mai tanara seamana cu raluca din iubiri secrete putin nu? voi ce parere aveti, va palake cum arata n clip?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Frate,nici măcar nu mai mă uit la videoclipul melodiei ăsteia.Mă înspăimântă şi îmi dă o vagă impresie că iar încearcă această cântăreaţă comercială să atragă atenţia.

| Bondarel99 a răspuns:

Nici n-am recunoscut-o laughing de fapt nici nu cred ca e ea

| st3fanya a răspuns:

Hai frate, pe bune cum sa semene pe raluka din iubiri secretelaughing

| pPrintesaAdDeEcCiocolataA explică (pentru st3fanya):

Sti cei aia putin? si uitete la clip ca sa vezi ca seamana putin

| PuFaRiNaIsThEoFree a răspuns:

Putin,
Foarte putin.Din cauza genelor false seamana