| SkandallKamataru a întrebat:

Un bun prieten a terminat un ciclu de steroizi(Dianabol mai exact), si i-au mai ramas 2 folii de pastile si mi le-a dat mie.
Eu nu iau steroizi asa ca m-am gandit sa le dau la gaini laughing
E o idee buna? M-am gandit ca pana in martie se fac gainile alea cat curcanii laughing
Ma gandeam sa le dau la porci sa creasca mai mari dar s-au terminat sarbatorile si nu mai are rost acum laughing

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De unde iti vin ideile astea? laughing vrei sa-ti moara gainile? laughing

| SkandallKamataru explică (pentru lpavel):

Pai oricum o sa moara daca ma intelegi laughing Iti dai seama sa am gaini pe steroizi, pai fac alea oua de struț laughing laughing

| lpavel a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Daca asa crezi... laughing