| RalucutsSaa a întrebat:

Un prieten de`al meu a plecat fara sa`si ia la revedere si sunt trista in continu, oftez intr-un`a, plang nu intra pe mes nu`mi da un mesaj cand trec pe la geamul lui am tendinta sai strig numele si nu mai imi vine sa ies afara si inca doua prietene de ale mele sunt suparate vineri cand a plecat am plans toate trei si ne este foarte rau orice lucru ne aminteste de el doarece mergeam peste tot impreuna si azi cand veneam cu una din prietenele alea doua am trecut pe laga o bisericutza si i-am simtit simtit parfumul dar stiu ca nu este el dar tot asa ba imi vine sa plang, ba mi se strica dispozitia si nu stiu ce sa fac. va rog datim`i un sfat.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A plecat sau a murit? Dupa descrierea asta, pare ca a muritthinking
Daca chiar a murit, nu exista alta cale decat acceptarea.Mortii nu-i poti cere explicatii
Daca a plecat pur si simplu, altundeva ia legatura cu el prin mail, telefon, mess

| cristianorudi7 a răspuns:

Du-te dupa el