| Deea8D a întrebat:

Buna TPU

Nu stiu ce am, de la un timp sunt trista si imi vine sa plang dar nu habar n-am de ce thinking s-a mai simtit cineva asa?

Răspuns Câştigător
| adrianadi97 a răspuns:

Chiar de curand am avut o perioada in care am simtit ca nu ma inteleg cu nimeni, ca nu am chef de nimic si de nimeni, practic, ca traiesc degeaba.e de la stress si de la nervi, trebuie sa faci ceva distractiv sau sa dormi cateva zile bune.

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Mda..asa eram si eu dar dupa ce am primit niste bani si am iesit in oras am reintrat in viata

| mikey06982 a răspuns:

Eu in luna august am avut aceste sentimente.Nu e normal, te inteleg, esti in depresie.Asta nu e bine, nu mai asculta muzica trista...si inca acum mai tin minte un prieten m-a sfatuit sa maninc multa ciucalata...te sfatui si tu sa papi ciuculata, face bine big grin