| llovethesky00 a întrebat:

Un prieten disponibil sa asculte si sa dea un sfat? sad

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Scrie-mi pe privat in cazul in care crezi ca iti pot fi de ajutor. Succes!

| CristiB93 a răspuns:

Ia zi ce te macina?

| Karoline005 a răspuns:

Te ascult

| DeathIncarnate a răspuns:

Idem

| Picasso a răspuns:

Hmmmmm, cel mai bun sfat il ai de la un prieten de incredere, sau de la mai multi, si de acolo poti sa selectezi ce ste bun si ce este rau! Aici, cam la fel, ideea e ca nu ne cunosti, si poti zice fara rusine tongue

| zaratu a răspuns:

Prezent,id meu zaratu. iulian

| Ammizzu a răspuns:

Si eu prezent la datorie. Poti sa imi lasi un mesaj pe privat.

| Solitude15 a răspuns:

La dispozitia d-voastra

| Cupcake a răspuns:

Prezenta la datorie.

| DulceLup a răspuns:

I have eyes on you!

| DulceLup a răspuns:

Id-ul meu este somebody_just_like_me (yahoo)

| RalucaOxii a răspuns:

Prenta la datorie happy dornica de a asculta si de a da un sfat bun. Numele meu este Criss, cu ce te pot ajuta?