| deyvyd a întrebat:

am nevoie de de un sfat am un prieten care are 17 ani si nu vrea sa faka sex ca ii frika am incercat sai spun ca poate sa foloseasca prezervative dar nu vrea sa ma asculte ce pot sa fac astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Nu cumva acel prieten esti tu?
Anyway, nu trebuie sa se lase influentat. Va veni un anumit moment cand va trebui sa isi infrunte teama. Lasa totul de la sine.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce treaba ai tu cu ce face el? nu vrea nu vrea e viata lui sau tu vrei sa faca sex cu tine?

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta o vreme.

| Blamely a răspuns:

Lasă-l, mai devreme sau mai târziu tot va încerca.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCris a răspuns:

E treaba fiecăruia ce face, măi...
Poate vrea să îşi înceapă viaţa sexuală după 18 ani.
Când va avea 25 de ani, şi va fi încă virgin, atunci îţi vei putea face griji.
Lasă-l să îşi înfrunte singu teama.winking

| RazvanKid a răspuns:

Aolo mo. Vrea să "face" sex da' ii e frică. E-n călduri? Bagă-l in frigider să se mai răcorească si tu caută un dictionar si dă-i cu el de cap pană iti intră ceva in creierul ăla minuscul. Da' vezi să nu " faca " explozie, că iese nasol după, mo. Fără " frica ", stiu că poti, mă bazez pe tine să salvezi rasa umană si te impusti in cap sau in ouă, să nu se mai inmultească specimene ca tine. Capisci? laughing