| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Un telefon bun pana in 4 milioane? (Android). :*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samsung galaxy young

| vreauTotulSauNimic explică (pentru mona):

E dragut modelul. ♥ Si totusi, nu depaseste 4oo lei? :o

| mona a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Depinde de unde il iei, in majoritatea magazinelor depaseste 400 lei [490 lei]dar daca iti place modelul mai pui ceva si ti l iei, la mana doua gasesti si sub 400 lei

| alexandrustef a răspuns:

Buna! Te pot ajuta eu daca vrei, am un HTC Desire cu ultima verisune de Android 4.2.2, are procesor de 1GHZ, 576 RAM, camera de 5 MP, wi-fi etc. Pretul e de 350 de lei, il dau pentru ca mi-am luat altul si nu il mai folosesc. Daca te intereseaza pot sa iti trimit si poze pe mail.

| vreauTotulSauNimic explică (pentru alexandrustef):

Mersi, dar prefer sa il iau direct din magazin. :* Plus ca il vreau nou. Multumesc oricum pentru ca ti-ai facut timp sa raspunzi. happy