| unicatul007 a întrebat:

Una tpu.cineva mi-a spart contul de facebook si acum cand am resetat parola imi zice Este posibil ca cineva să se fi conectat la contul tău

Pentru a păstra informaţiile tale în siguranţă, ţi-am blocat contul. Înainte de a fi deblocat, te rugăm să-ţi confirmi identitatea şi să schimbi parola.

Contul tău va rămâne ascuns până când termini acest proces., am dat continuare si zice sa pun o poza cu un act de identitate am facut cum mi s-a spus si tot nimic daca aveti idei noi...ce fac sa imi recuperez contul?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa iti ceara asa ceva? Daca a fost un virus si tu ai luat-o de buna? Pe nici un site nu iti cere poza si act de identitate. Oricare ar fi site-ul.

| unicatul007 explică (pentru darrio2007):

Ok am inteles ce spui dar am reinstalat tot pe calc am incercat de pe tel si de pe alte calculatoare

| darrio2007 a răspuns (pentru unicatul007):

Unicatule,ceva nu este in regula sa iti ceara poza si actul de identitate.Intelege foarte bine.

| NYK4u a răspuns:

Ai pus poza cu un act de identitate? Nu cred ca am mai auzit asta pana acum, sa ti se ceara lucrul asta.

| unicatul007 explică (pentru NYK4u):

Da si nu e virus am reinstalat totul pe calc si am incercat si de la alt calc

| NYK4u a răspuns (pentru unicatul007):

Cineva ti-a umblat la cont, daca ai dat copie act identitate ai facut mare prostie, nu trebuia sa faci asta, trebuia sa te informezi intr-un fel despre aceasta situatie.