| zuzi_4846 a întrebat:

Unde ati vrea sa fiti acum?

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Pe o plaja pustie impreuna cu persoana iubitahappy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegialove struck

April
| April a răspuns:

As vrea sa ma intorc in timp si sa retraiesc toamnele copilariei mele si mai ales momentul cand bateau nucii in gadina mare din spatele casei. E una dintre cele mai vechi amintiri ale mele, banuiesc ca aveam doar vreo patru -cinci ani, mergeam desculta prin iarba acoperita de frunzele cazute din copaci si simteam sub talpi si sub frunze nucile, cazute si ele. N-o sa credeti, dar parca s-a oprit timpul pe una dintre acele clipe si senzatia de atunci redevine pentru o clipa foarte vie.Mai ales ca n-a cazut inca zapada si, in drumurile mele zilnice trec deseori pe langa nuci dezgoliti iar, daca sunt in vreun parc, nici nu s-a gasit inca nimeni sa culeaga nucile cazute.Numai ca nu mai sunt copil si nici nu as redeveni chiar daca mi-as scoate papucii...

| Bacemi a răspuns:

As vrea sa fiu cu iubita mea.

| Vizitiul a răspuns:

Intr-o femeiehee hee

| JeSa a răspuns:

La Tunezia, sa-mi vad nepotii. Pa, pa!

| Ana a răspuns:

Oriunde, doar sa fiu cu iubitelul meu love struck day dreaming

| arysa a răspuns:

Cu prietenii la taclale.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Oriunde.numai sa imi tin in brate puiutu meu... fetita mea happy. mi-e asa dor de ea, dar mai e o saptamana si visul mi-se va implini happy:X:X.

iti doresc multa sanatate, iubire si liniste sufleteasca!winking

| MM a răspuns:

In tarile calde tongue

| Butsilee a răspuns:

La dracu~!
thinking
sicera sa fiu habar nu am thinking oriunde in alta parte! dar numai aici nu

| Andreea_8014 a răspuns:

Sa fiu sincera.
Oriunde in afara de orasul unde locuiesc ~x(

Deyutza:*

| nekane a răspuns:

Acasica, in pat, la caldurica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Caraibetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bratelele lui iubi... mi-e tare dor de el