| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Unde pot face voluntariat in Craiova?

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti face pe la Crucea Rosie, SMURD sau organizatia ''Salvati Copiii'' din Craiova..Probabil mai poti si pe la organizatiile ecologice.happy Oricum succes.Frumoasa initiativa.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru AvalohAlyn):

Mersi, cred ca o sa caut niste organizatii ecologiste big grin

| Th3AbSinTh3 explică (pentru bursuc001):

Am cautat pe google, dar prea gasesc, n-am specificat, dar as vrea sa-mi recomande cineva care a facut la randul lui, unde a facut acea persoana...

| bursuc001 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Mda, tocmai că eu ( care sunt din Cluj-Napoca ), sau @AlanGreenBoy ( care-i din Galaţi ) - ori alţi useri ( din alte localităţi, exceptând Craiova ) NU avem de unde să ştim exact :(

Iar probabilitatea să întâlneşti aici un user din Craiova - care a şi făcut voluntariat pe-acolo ) este foarte MICĂ ( aproape inexistentă ) deoarece MAJORITATEA de vreo 90 % dintre userii TPU sunt COPILAŞI între 10-18 anişori :
http://www.tpu.ro/......ad-aceasi/

Deci, singura soluţie rămâne tot Google;)

O zi frumoasă!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru bursuc001):

Hei si eu am 18 ani :)))

Si useru ala s-a luat dupa mine, eu am pus primul o intrebare asemanatoare... http://www.tpu.ro/......ex-ce-mai/

O sa mai caut.

Frumos Cluju, dar nu ca Brasovu :D

O zi frumoasa si tie!

| bursuc001 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

La mulţi ani şi multă sănătate!
Mda, userul respectiv a postat primul ( în 2014 ) - deci, tu te-ai luat după el laughing

Într-adevăr, Braşov-ul este mai frumos, e şi o zonă turistică deosebită!
Am fost acolo de multe ori, am avut rude în Braşov - zona Noua, Grădina zoologică big grin

Toate cele bune!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru bursuc001):

Mersi la fel!

Mda, se pare ca nu am vazut bine anul laughing))

| bursuc001 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Mulţumesc şi euwinking

| Anonimuserr a răspuns:

Vezi pe la Smurd.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Anonimuserr):

Hmm, pai din ce am gasit eu pe net spun ca nu prea au locuri, dar daca vreau sa ajut pot sa donez pentru un avion... Vreau si sa ajut, dar vreau sa fac voluntariat pentru ca am nevoie in CV