| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa gasesc statusuri pentru fete sau statusuri smechere pentru fete?
multumesc >multbig grin<
:*

Răspuns Câştigător
| oanna_7222 a răspuns:

Iti pot da eu cateva :*

Si ce usor e sa zambesti`. cand ai incredere`n ceea ce esti`

Ce să iţi fac? Asta e firea, credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?

Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară

Ce buze dulci, cand ma atingi ma simt de parca zbooor day dreaming Privirea ta, m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa ti lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`ti vindeca ranile toate"

cu pielea ei bronzata, pune pasiune. vb`este urat da fce numai lucruri bune

Dacă te-am iertat odată fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina meawinking

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti

Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el. fetita lui e cea mai importanta

naturala love struck luxul tine de bani, eleganta tine de educatie!

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi! :X"

Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA. N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA

Din 10 vorbe 9 le-am auzit. Viata mea a fost un spectacol. Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol. 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece! Si atat."

Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc. Privesc inainte si ironic le zambesc. Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie. Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"

Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA smug ]]

Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"

17 răspunsuri:
| Ls a răspuns:

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau... dar la ce folos? cE a fost, a fost
O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
Dau Rime corecte`love struck Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj.batting eyelashes intra`n anturaj. dar oricum`love struck fac ce fac si te scot din peisaj`winking
Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut... Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] [love struck]
♫♥♫♥ ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE"
vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De AcUm InCoLo Nu Te MaI LoVeSc Cu CuViNtE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gesturi fytze si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine stiu sa-n varttotulpe locksa dobor prostii dintr-un foc sunt fetizza smecherita. hai fa pasi si gura mica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai spune...Nu am timp de glume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra la statusuri pentru fete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarul nu are pret, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi mai scrieti si mie cateva statusuri misto vaa rogg eu nu am gasit ce cautam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dnd doar daca vrei sa imi spui ca ma iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hdhyebshb n em jen xk m m km c ejewnnn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta sunt si n-ai ce face alta mami nu ma face:p

Sunt fetita cu tupeu si fac numai ce vreau eu...

Fak fite cat se poate tupeista pana la moarte indragostita si stilata asta-i fata adevarata...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nw ma plaki? Asta ee. Nmy te interesaa cee fac.ca nici pe mine Nu ma intereseaza keea ke faci!:]

Nw! Nu vreau sa astept! Timpul trece lent! Am nevoie de tine urgent!love struck :]

Jii? Zambeste si gata o sa se. ntoarka roatha!love struck :]

FyTzZe gEsturi si TaLenT.Asta.i stylwl mew rekent!love struck :]

Si ma jur sa.nebunesk.Viata mea eu te iubesc.Si strig in gura mare.Am glm hy du-te taree!:]]

Dwte si fatsi fata. Dar iti daw un sfat...Sa nu-ti faci operatsii! Findka saa purtat.Si la niciun doktor.Nu cred ca. i convine.Sa`tsi faca operatsii estetice tsiee!:]]

Mah daca ma studiezi mai bine! Deja ai drag de mine!love struck :]

Nw mai esti la feel. Daia ai pierdut. Daca tot te skhimbi.Skhimba`te cum eraì laa inkeputh!love struck :]

Daw rime korektee! Te ard la sentimente! Tsi se pare un miraj.Eu iti spun ca nài kuraj.Intra`n anturaj. Fak ke fac si te skot din peisaj!; x :]

Daca eu sunt subiect de barfa. Tu kretino esti o tarfaa!:]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti Zic sSi euu!:* ♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

♦Am ramas la fel de inocenta. diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta…iubesc p cine ma iubeste.

♦Am invatat sa respect. ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura. ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce love struck"

♦Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca u nu iubesti

♦Decat in rai sinGura mai bine in iad cu prieteniiwinking

♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

♦Mai e putin, mai e un pic. Pana la marele nimic. Mai e o clipa sau un ceas. Din tot ce-a fost si-a mai ramas

♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

♦Tee`iubesc pana la cer `. Eu st fetita Ta`. iar. esti Baiatul meu dee` cartierr :

♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""

♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare

♦Nu suporti cand ma vezi vorbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari happy

•Nu te supara daca l`ai vazut cu vreuna vreodata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»happy•»

» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… happy•?-+ •»

» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!happy•»

» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Nu uita ca tu ai ales` sa te indepartezi…ti-am spus ca daca faci asta nu o sa ma mai veziwinking««

» »Imi zici ca e golan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeste pe mine…

Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!winking

»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fost cel care ne-a indepartat. oh go on«?

? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea, te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?

? Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata!"?oh go on

? DaCa `ramai fara glas`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treci de orice drama

Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale…. Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz. Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta?……. inima iti plange, dar n`ai ce face! Iti vine sa urli dar te abtzii, taci, plangi……"«

» Fenomenal deloc` banal demential` chiar fataL ` original sh `senzual Nu ` creZi ca real?

Am un caracter puternic…. imi place sa fiu EU…. sa nu arat tristetea din sufletul meu

Fata desteapta saruta, dar nu iubeste, asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita

Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta…. Zambeste celor care te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut…. si daca nu a fost asa. a fost pentru.ca n’am vrut!

Stiu ca sunt diferita in felul meu, si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.

Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti…. e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…

Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,…. Sa te ridici…. Cand altii te doboara,…. Sa poti pastra…. Cand altii vor sa te alunge…. Sa razi chiar daca sufletul iti plange……. Si cald ramai…. Chiar daca afara ninge…. Aceasta-i arta DE A INVINGE

Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata Divelor…moartea tAr***oR.:

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau oh go on

ThE uItI la mN invidioasa pHe sub Breton Dar eO ThE vAd Mai pierduta ca Un ApEL Pe telefon:X:

Complimentele tale nu ma ridica! criticile nu ma coboara! sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu! nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot! sunt ceea ce sunt! iar daca nu`ti convine nu ma plang

""uiTa`te atent … nu insistent …priveste dar nu aTinge …tE pot respinge! viseaza …doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!"".""

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori, dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…smugsmug

uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, si dk totusi gusti, sa nu inghiti; x

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand Inima">inima iti plange….

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma intereseaza complimentele tale! nu ma intereseaza criticile tale dar ma intereseaza cat de mult ma invidiezi...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori viata e de neinteles, ea nu iarta si uh nu ai de ales!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata cu mult chic m`am nascut sha te oftik!
Sunt o floare,sunt un crin,sunt parfumul ce`l mai fin,sunt parfumul tinereti,dupa care mor baieti!
Te iubesc, te dores, du-te dracu ca glumes!

| ffata30 a răspuns:

Crezi gresit, nu ma vei domina, asta e, independenta e gagica ta, eu te iubesc dar nu suport sa fiu controlata, e adevarat, ma domini cateodata, pentru ca totusi asta-i regula in lume, dar crede-ma o fata ca mine nu se supune

| deutza_5977 a răspuns:

Dormi noaptea! Nu stii ce vorbesti cum ar fi sa s`adormi plangand sa vrei sa nu te mai trezesti? vrei sa ma opresti ma hranesc cu durere. ce n-o sa ma omoare o sa-mi dea putere.winking"

Si stii uh ca ea nu stie ce stiu eu. Si stii si uh ca ea nu va fi acolo atunci cand iti va fi greuu."

N'ai sa ma vezi ca plang N'ai sa ma vezi ca ma ascund Sunt pur si simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic luptand N'ai sa ma vezi renuntand[:X]

E fara tine de mult, pare ca s-a obisnuit, Aproape ca-si doreste azi sa nu te fi iubitwinking Si ai sa mori dac-ai s-o pierzi, nici macar nu crezi Ca la anii pe care-i ai esti prea prost sa styy ca pierzi...winking

Ai Schimbat'o ca pe o haina Acum ai una noua cand ea te suna u te faceai ca ploua te purtai asa frumos ha iti amintesti? cand seara de seara ii sp ca o iubesti:-J

Crezi Ca Ma Faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta! Te-am Pupat Pe Portofel!winking

Tine`ma aproape! pentru ca s`ar putea sa realizezi intr-o zi ca ai pierdut un diamant in timp ce uh erai preocupat sa colectionezi pietricele happy

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru M-ai lasat sa plec! happy