| anonim_4396 a întrebat:

Unde se castiga bine si munca ar fii apreciata dintre tările:Franta,Anglia,Germania,Irlanda sau Belgia. Scriet doar parerile propri si daca ati fost in una dintre tari, va rog povesti in mare cum a fost.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am cunostinte in toate tarile enumerate de tine, mai putin in Irlanda. Nu pot sa aproximez ce salariu vei avea pentru ca nu stiu ce pregatire ai si ce intentionezi sa muncesti, insa pot sa-ti spun sigur ca banii sunt multi. Salariile sunt apropiate, nu sunt diferente majore de la tara la tara pentru un anumit domeniu.