| Addaa1998 a întrebat:

Unde vreti sa va petreceti sau ce planuri aveti de Sarbatori?

Răspuns Câştigător
| TarjaTurunenFan a răspuns:

De anul nou imi petrec timpul in oras cu familia.

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Acasa cu familia love struck

| onasis1961 a răspuns:

În familie cu rude şi prieteni, în total 5 famili.

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Acasa cu familia se zice ca daca nu te prinde anul nou acasa nu iti merge bine, cheama-ti cativa prieteni sau prietene de prin apropiere si va veti distra de minune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, mi-e indiferent ce fac în perioada asta, dar anul ăsta ai mei au hotărât să mergem la Bran. Şi cum eu mor să merg la munte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa cu familia. happy

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Stau acasa, cu familia.

| ErrChan a răspuns:

Acasa stau.Si poate merg la sat. Poate, depinde daca e zapada mare sigur merg! Daca nu e zapada, ciu-ciu

| 5IrOK a răspuns:

Sa stau cu familia acasa ...nu imi prea place sa plec undeva de sarbatori
imi place sa stau sub brad deoarece miroase atat de bine(brad natural)

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Familia

| AnonymousV a răspuns:

Sa stau acasa cu familia. Eu cred ca e o prostie sa pleci undeva de anul nou...

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

Paris...happy

| Sophie7 a răspuns:

De Crăciun aş fi vrut să stau cu familia şi prietenul meu, dar nu se poate, aşa că îl voi petrece cu câţiva membri din familie.

| Emiki a răspuns:

Am facut planuri sa stau cu familia.