| ReddY25 a întrebat:

Aveți planuri de sărbători?

19 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nope.
sincer abia astept sa treaca, prea multa agitatie, prea multe pregatiri, prea multe reclame.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Prea enervant! Prea stresant!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa nu ma enervez.

| minrest a răspuns:

Am. Copiii vor veni la mama, poate si la mine, eu voi merge la ei, daca voi vedea ca am destula energie voi merge la Sighisoara, doua nopti cu copiii si sora mea. A murit tata, mi-a murit motanul, dar lupta merge inainte. Vad viata ca pe o lupta eroica de ariegarda pe care omul o duce; in final lupta va fi pierduta, si omul va muri, deci cu atat mai mult trebuie sa lupte cu tot curajul sa arunce in lupta toate trupele atunci cand au cel mai mare efect.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, în fiecare zi am planuri.Trebuie să fac aia, aia și aia. Ceva ieșit din comun nu fac, nu mă duc în Maldive, fac ce face cam toată lumea.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu. In principiu o sa dorm și o sa invat.

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Nu, niciunul. La mine sărbătorile sunt ca orice zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Stau și ma uit la filme de Crăciun cu o ciocolata calda!

| Miruna333 a răspuns:

Da, cu cea mai apropiata verisoara in vacanta

| ALM2000RO a răspuns:

Să dorm toată ziua.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu prea, o sa stau acasa. Tu?

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Da, vreau sa mai repar ceva la masina mea.

| SuperCoolDude a răspuns:

Sunt la munca 12 ore de la 18 la 6 laughing deci aia e. incep anul pe plus cu banii big grin

| Sssofia a răspuns:

Vreau sa merg undeva sa patinez. Parca la Afi Cotroceni era un patinoar când eram mică...

| valeriucernati a răspuns:

Da, astept Pastele