| Zuzu12 a întrebat:

Unii oameni spun ca nu poti trai fara iubire..eu cred ca oxigenul este mai important. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresita comparatia.
Daca se inlatura dragostea si bunatatea, frumusetea vietii dispare.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Oxigenul iti da viata, dar ce e viata fara iubire?
Unii oameni cand raman singuri, fara familie, prieteni, iubire in jur, degeaba au oxigen daca ei vor sa-si ia viata. Fiecare percepe cum vrea mesajul.

| onlyme2851 a răspuns:

Pentru a putea iubi, ai nevoie de oxigen.Deci oxigenul este cel mai importantbig grin

| eu4you a răspuns:

Ai nevoie de amandoua. Poate ca ai tu oxigen, si traiesti, dar ce rost are sa traiesti fara iubire? Iubirea e greutatea ce tine totul in balanta, dupa mine.Ai putea trai cu ideea ca nimeni nu te vrea in preajma?