| Shady132 a întrebat:

Urasc sexismul! De ce? Pentru ca orice femeie care este "sexy" poate sa isi gaseasca oriunde un loc de munca chiar daca
Este poasta bata si pentru ca face femeile sa arate doar ca niste obiecte sexuale. Acum sincer daca sunteti fete pe site-ul asta care sunteti "sexy" raspundeti-mi la intrebarea asta: de ce va imbracati cum va imbracati si de va puneti sanii, curul etc in evidenta? si cum va simtiti cand aproape orice barabat cand va vede vrea sa va?

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Pentru ca sunt niste curve, si se *** cand are chef sefu' doar ca sa traiasca si ele bine. Ele se numesc "catele"laughing. Vai de elelaughing. Alea nici in ureche nu mai sunt virginelaughing

12 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Aici ai nimerit prost Eu mi-am folosit mereu mintea nu ce spui tu Nu a fost nevoie M-a inzestrat Dumnezeu cu minte multa Multumesc lui Dumnezeu Cum ma simt? Nici nu ii bag in seama Am alte probleme mai urgente decat privirea barbatilor

| birdie14 a răspuns:

Buna.Eu nu sunt acel gen de femeie, sunt chiar opusul, dar adevarul este ca...ai dreptate, si daca as putea as schimba asta.Sincer mi se pare penibil cum unele femei se daruiesc asa in totalitate(sau cel putin pentru o noapte)...Si le mai si vezi pe unele pe la tv. spunand ca ele sunt credincioase si merg la biserica etc.
Trist este ca in ziua de astazi,in Romania, astfel de specimene sunt promovate de media, in loc de adevaratele valori ale tarii.Sincer,eu nu ma mandresc cu tara mea, avand in vedere ca este populata de cu**e...
Bafta.

| birdie14 a răspuns:

@lolly Nu ma simt nici mandra(de fapt e foarte stanjenitor) si nici incredere in mine nu am...Si urasc sa "atrag priviri", poate pentru ca mereu am fost mai retrasa, dar in fine.
Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Te seaca nevoia de admiratie, asa-i? happy

| Plague a răspuns:

Fiecare traieste cum poate, si intr-o tara in care se pune mai mare pret pe frumusete decat pe inteligenta e normal sa se umple de cu*ve. Strainii nu au fete frumoase ca ale noastre, dar tot ne dispretuiesc - pe buna dreptate - pentru ca suntem prosti. Si cand nu suntem prosti suntem lenesi.

| Flaviius87 a răspuns:

Sustin! aveam profesori pupincuristi la facultate - care dadeau note mari fetelor mai frumoase, desi nu primeau nimic in schimb! tipic - FRAIERI
Barbatii care apreciaza doar aspectul fizic la o femeie sunt josnici!
Tot vor femeile egalitate- daca s-ar face pe buna dreptate nu cred ca le-ar mai conveni!

| Aly28 a răspuns:

Poti sa fii sexy si fara sa-ti pui fusta scurta+decolteu.totul sta in increderea in sine in felul in care pasesti, sau privesti, sa ai acel ceva pe care baietii il cauta si il admira. Poti sa fii sexy cu un zambet.nu sa te imbraci ca o panaramahappy

| MenInShadow a răspuns:

Ele doar se mandresc cu corpurile lor... iti poti da seama, si fara ore de gandire profundawinking. Ele asa se mandresc. Cand baietii se uita la unele si zic "mama ce bunaciune" alea unele se simt foarte bine. Si tu te-ai simtii daca ti-ar zice cineva "ce baiat/fata frumos/frumoasa" nu?
De asta fac chestia aia de ai zis tu cu sanii si fundul. Bine, nu toate, dar multe da. Si alea proste bata, sunt totusi destul de destepte in sensul ca stiu cum sa obtina ce vor laughing
Oricum, bucurate aici, pentru ca in strinatate, nu sunt femei frumoase ca la noi. La noi 99, 99999999% din femei sunt frumoase, pe langa spania de exemplu, unde 25-30% gasesti mai bunaciuni asa. Romania are cele mai frumoase fete/femei din lume, fara sa fie siliconate si alte prostii din astea. Mai trebuie putin lucrat la comportament la unele, dar frumoase tot sunt tongue
P.S- Sunt baiat, am vcazut intrebarea, si nu m-am putut abtine sa nu comenteztongue de obicei asa fac. Raspun numai la intrebari care-mi atrag atentia happy

| lolly a răspuns:

Se simt mandre de elelaughing adica eu asa ma simt cand umblu decoltata ca am cu ce sa ma mandresc, si ca atrag privirile:X asa se simte o fata + ca are mai multa incredere in ea.

| BMA a răspuns:

@ionutz0116 daca (as) manager...nu as angaja orice pro.asta cu tz*tze si c*r bun care nu stie sa rezolve nimic din probleme.trebuie una care sa rezolve bine treaba firmei, si ca manager ai cash suficient pentru orice p*zda.si pana la urma te plictisesti de eawinking

| ionutz0116 a răspuns:

Pai da sunt femei frate! Tu le pui sa gandeasca un raspuns la intrebarea ta? Apropo? Daca ai fi vreun director si ti-ar trebui o secretara, la angajare ar veni imbracate sexy nu t-i s-ar " ridica nivelu "? Nu ai vrea sa o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad care ar fi problema, trebuie sa profiti si sa te distrezi cat esti tanar.