| DarthRevan a întrebat:

Fetelor, aveti o problema…
Nu pot spune ca am o experienta vasta in domeniul "femei". Nu am un palmares cu care sa ma laud si sunt mandru de asta. Iubesc femeile pentru ceea ce reprezinta si pentru maretia care zace in ele, dar din pacate, cele mai multe dintre ele sunt niste frustrate. Ok s-ar putea sa fiu cam dur in exprimare dar asta e sentimentul pe care il simt. Inteleg ca sunteti progamate de natura sa va luptati in a atrage cel mai bun partener pentru imperechere. Inteleg ca sunteti bombardate de societate cu tot felul de imagini "de referinta" despre cum trebuie sa arate o femeie. Insa doar sa arati bine nu e suficient. Credeti-ma. Au trecut vremurile in care singura sansa pentru o femeie era sa isi gaseasca un barbat care sa o intretina. Ce e cu gandirea asta? De cand s-a transformat frumusetea in grotesc? Naturalul in nenatural? Iti pictezi fata cu tot felul de chimicale, iti lipesti niste bucati de plastic pe pleoape ca sa creada toti ca ai gene mari, iti pui sutien cu bureti ca sa pacalesti lumea ca ai sani enormi, iti faci operatii "estetice" in care iti sunt introduse tot felul de substante in buze, sani, etc, porti tocuri ca cica iti face piciorul mai frumos, sau iti pui tot felul de plastici pe unghii ca sa para mai lungi. FEMEI, cand o sa va dati seama de frumusetea vostra naturala si cand o sa renuntati la astfel de metode superficiale de a pacalii oamenii ca sunteti niste printese cu sanii mari, gene bogate si care toata ziua sunt rosii in obraji. Apropo, cum naiba va stergeti la fund cu unghiile alea imense? Si mai mult, dupa ce ca o ardeti in felul asta, va plangeti ca de ce nu atrageti in viata voastra un barbat de calitate. Pentru ca doar un barbat la fel de frustrat, poate sta langa o femeie care este atat de nemultumita de propria-i infatisare. NU ESTE SEXY! Frustrarea NU ESTE SEXY! Lupta disperata pentru aprobarea celorlalti NU ESTE SEXY! Increderea in sine e sexy. Inteligenta e sexy. Personalitatea e sexy. Sutienul a fost inventat pentru a sustine sanii prea mari, nu pentru a "mari" sanii mici. Chiar iti place sa iesi din casa legata cu tot felul de curele chingi si elastice ca un cal? E confortabil? Makeupul e pentru actorii de filme sau pentru cei cu defecte de infatisare nu pentru o pustoaica de 14 ani cu daddy issues, iar silicoanele sunt pentru femei care au avut cancer la san si au nevoie de o reconstructie a glandelor mamare, nu pentru pitipoance frustrate care vor sa "moara" barbalaii dupa ele. In concluzie, fetelor, va iubesc si va apreciez, insa nu o sa va pot niciodata lua in serios atata timp cat din viata voastra inca fac parte tampenii ca gene false, silicoane, sutiene cu bureti si toate celelalte girofaruri de frustrari.
-Darius-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îmi place cum gândești.

| DarthRevan explică (pentru anonim_4396):

Mersi, eu sunt diferit, toate zic ca eu sunt matur si nu copilaraos, am sentimente stiu sa ofer asta, pentru ca m-a interesat ce simte o femeie, si m-am atasat mult de sentimente fetelor.Si stiu ce sitm ele, dar multe nu cred ca mai exista baieti ca mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarthRevan):

E bine să fii diferitbatting eyelashes

| DarthRevan explică (pentru anonim_4396):

happy mersi

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De gandirea mea nu isi place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ba da. doar că nu sunt de acord cu părerea pe care tu o ai față de fete.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sa mai spun, esti virgin, inca nu sti cei ala sex si visezi la iubire, cand o sa imi dovedesti ca exista fete sincere in Romania atunci o sa respect si eu fetele pana atunci ai scris aiureli

| T0T a răspuns:

Îmi place pizza.

| RainmakerX a răspuns (pentru T0T):

Sigur nu ai gresit o litera? rolling on the floor BTW Faina poza de profil smug

| T0T a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing Poate.
Merci.

| RainmakerX a răspuns:

Trist,dar adevarat. Nu sunt toate la fel, doar marea majoritate.
Ce sa ceri de la bietele fete daca baietii in sine nu se mai deosebesc de niste caini in calduri. http://www.animale.ro/......ec3e28.jpg
Oamenii au ajuns ca niste animale...
Bine zicea fostul meu profesor de chimie, bietul de el "O sa ne intoarcem la stadiul de maimute"
Ce ai scris acolo este trist, dar adevarat...Este trist sa vezi fete de 14 ani machiate de vai de ele (zici ca sunt
http://www.cinemablend.com/images/news_img/39616/Cruella_de_Vil_39616.jpg)
Alt adevar...cel cu buretii. Unele care au sanii cat doua capsune isi pun niste bureti de zici "Vai, Doamne!" (A 2-a zi cand nu il mai au te intrebi, oare mi s-a parut?)
Este trist, dar mesajul tau nu va schimba pe nimeni intrucat niciuna din femeile prezentate de tine nu se gaseste pe acest site.
Aici sunt doar exceptii.Iti spun si de ce... Pur si simplu, cu unghiile acelea de 2 metri nu ar putea sa butoneze linistite cat sa iti vada intrebarea.
Imi pare rau daca am jignit pe cineva.Este doar parerea mea!
Ma bucur ca mai exista baieti ce apreciaza naturalul!
Iti doresc o zi placuta in continuare!

-Cata-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, ar trebui sa te linistesti si sa-ti amintesti un lucru : FEMEILE nu sunt oameni.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Du bist verrückt, amice esti prea dur sincer, cum poti spune asa ceva logic ca sunt oamenii ca si noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare, care este scopul acestei postari?

| Jolenne a răspuns:

De ce majoritatea postărilor tale fac referire la cât de revoltat/supărat eşti tu pe femei?

| good2answer a răspuns:

:-))))) cine te-a suparat? Bravo omule! Ma incanta ideea ca mai exista inca un baiat (barbat) de treaba. Sper sa stai tare cu aceeasi idee si peste 10 ani de-acum incolo! :-)))) esti tare dude!

| Andreea683 a răspuns:

Ai o mentalitate de invidiat, păcat ca nu toți băieții vad asa lucrurile. Majoritatea consideră ca genul ala de fata e mult mai deosebita, ceea ne determina pe cat mai multe dintre noi sa devenim astfel.

| DarthRevan explică (pentru Andreea683):

Eu vreau o fata asa, si nu gasesc in orasul meu, sunt din Sibiu, dar cu cele din Bucuresti, Cluf, Constanta sau Brasov ma inteleg mai bine laughing) sunt singur si ma enervez, ca sunt un baiat chiar ok si nu gasesc o fata ca si mine mai ok.