| adialinagiany a întrebat:

Urgent! Buna TPU, am o catea pe nume Jessie :Xsi are unghiile foarte mari. Ce sa fac? Cum sa le tai? Necesitabig grin sa merg la veterinar?( Sa raspunde numa cine stie, nu numai happypentru funda). Dau fundahappy:*big grinwaiting

Răspuns Câştigător
| DianaIsHere123 a răspuns:

Nu il asculta pe eMAG, pentru ca poti sa o ranasti daca i le tai cu foarfecele...eu pentru a-i taia unghiile catelusei mele am fost la veterinar si are un fel de cleste(aproapte ca ala cu care iti scoate doctorul dintii). Bafta!

1 răspuns:
| emag a răspuns:

I le tai cu un foarfece