| adialinagiany a întrebat:

URGENT! Am o catea, Jessie cand ma joc cu ea tot ma musca cryings-au cand ii iau mingea. CE sa fac? Cum sa o fac sa nu ma mailaughing muste? Funda happy

Răspuns Câştigător
| TheBlackEmo a răspuns:

Dreseaz-o,sau da-i cu palma peste bot cand te musca, asa data viitoare nu o va mai face pentru ca va sti ce o sa pateasca daca o va face!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Muşc-o şi tu!

Dreseaz-o!

| anad a răspuns:

Nu lovi cainele fiindca pentru el joaca e o lupta si te va musca si mai tare pentru a invinge! Opreste imediat jocul, ceart-o, arata-i locul muscaturii, spune-i ca doare si ca nu-i voie! Sa stii ca intelege daca-i repeti de mai multe ori si nu va mai musca.

| Pricked a răspuns:

Ha ha. Hai sa radem impreuna ca te musca in joaca a ta "catea"! straight face E patetic.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Scoate-i toti dintii si-i tai mandibula si sincer nu are cum sa te mai muste, daca se urca pe tine taie-i si picioarele si o sa fie cel mai cuminte animal sau il impaiezi!

| kiv1990 a răspuns:

Dai peste bot

| duuh a răspuns:

Eu cred ca te musca pentru ca a vazut ca nu stii sa scrii corect.

| lovasfiju a răspuns:

Dai mancare happy