| iulyvalentin12334 a întrebat:

URGENTTTT! Plac un baiat care e a 5 a si eu sunt a 6 a, practic nu as putea fi impreuna cu el nu? Deoarece el e mai mic, ce sa fac? Il plac multtt

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca e atat de urgent, va veti mai vedea oricum pana se incheie scoala. laughing Apoi, sunt si eu de acord cu LisaJulie, sunteti prea micuti pentru o relatie.Din astea poti avea cate doresti la liceu, nu pierzi nimic, mai ai putina rabdare.Deocamdata bucura-te de copilarie, iti va fi tare dor de ea mai incolo, crede-ma.

| MistarGoGu a răspuns (pentru dullcat):

Hormonii si curiozitatea in 1st place! In 5 ani ma astept sa vad asemenea intrebari la copii de clasa a-1 -a...

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Voi in clasa a 6-a va ganditi la iubiti? cand altele de pe TPU au trecut de 30 de ani demult si nu au avut un iubit niciodata happy se stie deja la cine ma refer nu o sa mai dau nume...

esti prea mica deocamdata pentru un iubit, mai asteapta, sa stii ca rabdarea este o virtutewinking

| LisaJulie a răspuns:

Așteptați pana la 15-16 ani apoi puteți fi împreună! Ce relație e aia la 11-12 ani

| MistarGoGu a răspuns (pentru LisaJulie):

Sărit " coarda ", jucat Sotronul, popcorn si Cola la desene animate cu Tom & Jerry...